Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

W związku z powstaniem nowego obiektu Platinum Hotel & Residence w Wilanowie, poszukujemy
kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

 Pracownik Administracyjny / Asystent Działu Sprzedaży (k/m)

Specjalista ds. administracji i rozliczeń

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o wyposażenie, zaopatrzenie oraz prawidłowe funkcjonowanie biura.
  • Przygotowanie zamówień biurowych.
  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji.
  • Archiwizacja dokumentów firmowych.
  • Przygotowywanie umów oraz pism.
  • Obsługa urządzeń biurowych, kontakt z serwisem.
  • Wysyłanie ofert /kontraktów na prośbę sprzedawcy
  • Umawianie spotkań na prośbę sprzedawcy
  • Wyjaśnianie spraw kłopotliwych dot. zakwaterowania, płatności, faktur – dążenie do zmniejszenia ilości spraw niejasnych i nie wyjaśnionych
  • Prowadzenie terminarza spotkań
  • Przygotowanie zestawień i tabel z danymi na potrzeby przełożonych.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej oraz w obsłudze klienta
  • Znajomość pakietu Ms Office w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość języka angielskiego stopniu bardzo dobrym
  • Umiejętność kreatywnego myślenia, twórcza inicjatywa
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy w młodym i sympatycznym zespole
  • dużo wyzwań i gwarancję zdobycia cennych doświadczeń
  • umowę o pracę
  • dopłatę do pakietu medycznego