Miejsce pracy:

Warszawa

PLATINIUM CAST Emilia Poszwa

PR MANAGER/ Specjalista (dział mody)

Poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko.

Opis stanowiska:

  • dbanie o wizerunek oraz publikacje w prasie i online klientów agencji
  • media relations – stały i bezpośredni kontakt z dziennikarzami, stylistami i blogerami
  • przygotowanie i dystrybucja materiałów prasowych, przesyłek kreatywnych
  • przygotowanie i koordynowanie konferencji prasowych oraz wszelkich innych spotkań prasowych
  • opracowywanie zestawień i raportów

Wymagania:

  • bardzo dobre wyczucie języka polskiego oraz umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, lekkość i kreatywność w pisaniu
  • zainteresowanie modą i znajomość branży fashion, lifestyle
  • zaangażowanie i chęć nauki, wielozadaniowość
  • komunikatywność, inicjatywa, otwartość, kreatywne myślenie i pomysły
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku mediów modowych w PL.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie