Miejsce pracy:

Warszawa

ANIMEX jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Należymy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, będącego częścią globalnej firmy WH Group
– największego producenta mięsa wieprzowego na świecie. ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Płatny Program Stażowy w Dziale Marketingu
miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Uczestnictwo w projektach marketingowych – tworzeniu strategii i planów marketingowych
  • Przygotowywanie analiz produktów i kategorii
  • Tworzenie prezentacji projektowych i produktowych
  • Uczestnictwo i pomoc w przygotowaniu kampanii reklamowych – tworzenie treści komunikacji marketingowej dla wszystkich działań w obszarze online i offline
  • Tworzenie materiałów ATL i BTL
  • Bieżące wsparcie pracy działu

Oczekiwania:

  • Studenci 5 roku lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów: marketing, ekonomia, psychologia, socjologia lub inne nauki społeczne
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (w tym PowerPoint)
  • Wiedza i żywe zainteresowanie obszarem strategii marketingowej
  • Dobre rozeznanie w aktualnych trendach konsumenckich
  • Doświadczenie w pracy dziale marketingu lub dziale sprzedaży mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność, otwartość na zmiany i wyzwania, postawa „can do”
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Płatny, 6 – 10 miesięczny staż w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Opracowanie jasnej ścieżki rozwoju i awansu oraz wsparcie indywidualnego opiekuna

  Jeżeli jesteś zainteresowana/y udziałem w naszym Programie stażowym, prześlij CV
za pomocą przycisku APLIKUJ