Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat), Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Również zatrudniony z

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Medicover cautaersoana cu initiativa pentru pozitia de Operator call center.
Daca te regasesti in urmatoarele randuri, nu ezita sa aplici!

- Empatie, profesionalism si receptivitate;
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Orientat catre client, atent la detalii;
- Bun cunoscator al pachetului Microsoft Office si al limbii engleze;
- Disponibil pentru un program de lucru in ture de luni pana sambata, (programul de lucru pentru operatorii call center, se poate desfasura in, 6 sau 8 ore/zi, de luni pana vineri in intervalul orariar sambata intre orele

Principalele responsabilitati:

- Preluarea apelurilor telefonice;
- Oferirea informatiilor despre abonamente si modalitatea de a accesa consultatiile de specialitate;
- Programarea sau reprogramarea pacientilor la consultatii si investigatii medicale;
- Ofera informatii pacientilor in ceea ce priveste pregatirea anterioara necesara efectuarii diferitelor investigatii medicale;
- Solutionarea solicitarilor/ plangerilor clientilor.

Lucrand la noi vei avea:

- Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;
- Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;
- Programe de training ( in functie de pozitie/specialitate);
- Program de lucru flexibil;
- Pachet complex de beneficii medicale