Doświadczenie

Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat)

Języki obce

polski, niemiecki, angielski

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

2200 - 3000 €

Dla naszego Klienta, lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec w obszarze produkcji, montażu sprzętu budowlanego i ciężkiego.

Opis stanowiska:

  • montaż elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych i/lub elektronicznych części/komponentów do określonych urządzeń na podstawie otrzymanych wytycznych, rysunków technicznych, bądź szkiców,
  • okablowywanie/orurowywanie na podstawie planu,
  • przeprowadzanie kontroli jakości na przykład kontroli szczelności gotowych komponentów,
  • sporządzanie dokumentacji oraz raportowanie dokonanych czynności montażowych,
  • montaż podzespołów oraz koparek hydraulicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mechanik przemysłowy, mechanik maszyn rolniczych, mechatronik pojazdów samochodowych, mechanik lub pokrewne),
  • doświadczenie w montowaniu elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych i/lub elektronicznych komponentów,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kategorii B oraz samochód,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę dla znanej i renomowanej niemieckiej firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - minimalnie 15 euro brutto/h!
  • wsparcie w pierwszym kontakcie z potencjalnym pracodawcą.