Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

bioMérieux, światowy lider diagnostyki in vitro, działa już od 50 lat i oferuje rozwiązania diagnostyczne (aparaty, odczynniki), które pozwalają określić źródło choroby lub zakażenia przyczyniając się w ten sposób do polepszenia stanu zdrowia pacjentów oraz zwiększenia bezpieczeństwa konsumentów.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może to właśnie Ciebie szukamy!

W tej chwili poszukujemy osób na stanowisko:Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: (ADM

Zakres obowiązków:

Obsługa administracyjna klientów w systemie SAP:

  • Wprowadzanie danych i ich uaktualnianie
  • Zarządzanie danymi klientów
  • Tworzenie kont nowych klientów
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Wprowadzanie zamówień zwykłych i okresowych oraz ich modyfikacja
  • Tworzenie faktur korygujących (kredytowych i debetowych)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (w trakcie studiów) lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest wymagana w codziennej pracy
  • Dobra znajomość innego języka obcego mile widziana (. hiszpański, włoski, niemiecki)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem
  • Koncentracja na szczegółach, praca pod presją czasu, ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (usługi medyczne, system kafeteryjny MyBenefit, nauka języków obcych)
  • Dobra atmosfera i współpraca w zespołach
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia merytoryczne, jasno określona ścieżka awansu)
  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku w firmie o wysokich standardach etycznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji droga elektroniczną za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.