Młodszy Grafik

Miejsce pracy:

Warszawa

Jako grafik będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się Pracowni kreatywnej – segment online.
Twoim zadaniem będzie wsparcie w zakresie tworzenia koncepcji oraz projektowania materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych w Internecie.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z doświadczonym grafikiem
  • Graficzna oprawa slajdów
  • Budowa architektury slajdów
  • Przygotowywanie kreacji do emisji w kampaniach reklamowych
  • Przygotowywanie grafik do prezentacji
  • Współtworzenie identyfikacji wizualnej marki w ramach zespołu projektowego

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako atut, mile widziani studenci / absolwenci ostatnich lat studiów
  • Znajomość oprogramowania i narzędzi ADOBE - Photoshop, Illustrator (rysowanie) oraz Power Point
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie, zaangażowanie w pracę,
  • Kreatywność i umiejętność myślenia „out of the box”
  • Dobra organizacja pracy
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami związanymi z projektowaniem graficznym

Oferujemy:

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzinowym
  • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Współpracę z doświadczonym grafikiem, naukę specyfiki obszaru on-line
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów