Miejsce pracy:

Warszawa

JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawiesób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:

Młodszy Analityk Finansowy

Lokalizacja: Warszawa

OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z Zarządcami.
  • Bezpośrednie raportowanie do Klienta.
  • Koordynacja procesów wewnątrz Zespołu Finansowego.
  • Tworzenie pozytywnych relacji z księgowością Klienta.

OCZEKIWANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji pracy.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne.
  • Osoba dokładna i skrupulatna.
  • Bardzo dobra znajomość Excela.

 OFERUJEMY:

  • Oferujemy współpracę na podstawie umowy zlecenia.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stałe wsparcie ze strony zespołu.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Atrakcyjną lokalizację biura w pobliżu stacji metra.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą strony:
Take a look inside JLL  and join us!