Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawiesób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:

Młodszy Analityk Finansowy

Lokalizacja: Warszawa

OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z Zarządcami.
  • Bezpośrednie raportowanie do Klienta.
  • Koordynacja procesów wewnątrz Zespołu Finansowego.
  • Tworzenie pozytywnych relacji z księgowością Klienta.

OCZEKIWANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji pracy.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne.
  • Osoba dokładna i skrupulatna.
  • Bardzo dobra znajomość Excela.

 OFERUJEMY:

  • Oferujemy współpracę na podstawie umowy zlecenia.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stałe wsparcie ze strony zespołu.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Atrakcyjną lokalizację biura w pobliżu stacji metra.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą strony:
Take a look inside JLL  and join us!