Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat)

Języki obce

niemiecki

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:

MALARZ/TAPECIARZ/LAKIERNIK

Zakres obowiązków:

wszelkie prace związane z zawodem malarzy tapeciarzy/lakierników

Wymagania:

doświadczenie w pracy jako malarz, tapeciarz lub lakiernik

mile widziane świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie

mile widziane dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia

wymagane prawo jazdy lub własny samochód

znajomość języka niemieckiego - poziom komunikatywny

Oferujemy:

atrakcyjna stawka godzinowa

zakwaterowanie
kontrakt z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na →
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nrlubdeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na w tytule dając dopisek: „
malarz

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."