Dane adresowe ofert

Warszawa

Nauczyciel - Lektor języka angielskiego Miejsce pracy: Warszawa.

Jesteśmy innowacyjną firmą edukacyjną, która działa z sukcesem w branży edukacyjnej od 5 lat.
Obecnie tworzymy sieć szkół językowych specjalizujących się w nauce dzieci, która działa pod marką Super Mind.

Opis stanowiska:
Praca polega na nauczaniu dzieci języka angielskiego w grupach 6-15 osobowych w godzinach popołudniowych. Uczymy wykorzystując własne metody będące syntezą innowacyjnych i skutecznych technik nauczania dzieci i dorosłych oraz w oparciu o profesjonalne materiały dydaktyczne renomowanego, brytyjskiego wydawnictwa Super Minds z Cambridge.

Szukamy lektorów z kierunkowym wykształceniem, którzy zapewnią wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć w połączeniu z dobrą atmosferą oraz umiejętnościami pracy z dziećmi. Wymagamy komunikatywnej znajomości języka Polskiego oraz dyspozycyjności w godzinach od 13:00 do 17:00. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Materiały i książki dla lektora, materiały dla dzieci, sprzęt do odtwarzania materiałów audio na lekcje, szkolenia i nadzór merytoryczny w trakcie prowadzenia kursu, przejrzyste i uczciwe zasady współpracy, dobrą atmosferę i pozytywną energię.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Music And More . z siedzibą w Łodzi przy ul. Cynarskiegzgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Music And More . z siedzibą w Łodzi przy ul. CynarskiegDane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.