Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Warszawa

Również zatrudniony z

Pruszków, Łódź, Legionowo, Zielonka

Zatrudnimy osobę na stanowisko Księgowa / Księgowy.

Główne zadania osoby zatrudnionej to:

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych w systemie księgowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • kompletowanie oraz archiwizacja dokumentów księgowych,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • prace biurowe z użyciem pakietu MS Office,
  • inne prace zlecone przez przełożonego w ramach zakresu obowiązków.

  Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse, ekonomia) lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale finansowo - księgowym minimum 1 rok,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, oraz aktualnych zagadnień podatkowych  (VAT, PIT, CIT),
  • znajomość programów księgowych, w tym dobra CDN Optima oraz Płatnik.
  • komunikatywność, odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych działań,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność efektywnego zorganizowania dnia pracy, dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

 Z naszej strony zapewniamy:

  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w branży rachunkowo-księgowej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy,
  • udział w programach szkoleniowo-rozwojowych
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania
  • czas pracy poniedziałek - piątek godz 8-16
  • miejsce zatrudnienia Warszawa Bemowo
  • podane wynagrodzenie dotyczy okresu próbnego, może ulec zwiększeniu w zależności od zaangażowania,

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dnr. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883 wraz ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”.