Dane adresowe ofert

Warszawa

Koordynator ds. Komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Eurocash Dystrybucja:

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash . i Tradis Sp. z . w kwietniu 2014 roku. Aktualnie do naszego Działu Marketingu poszukujemy Kandydatów na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • Realizacja strategii marketingowej firmy,
  • Tworzenie i obsługa wewnętrznych programów marketingowych, skierowanych do Klientów,
  • Tworzenie gazetek, folderów oraz innych narzędzi marketingowych, związanych z komunikacją z Klientem,
  • Współpraca z Siłami Sprzedaży w zakresie realizacji akcji marketingowych,
  • Koordynacja pracy zespołu,
  • Współpraca z Agencjami Reklamowymi (przygotowywanie materiałów marketingowych oraz negocjowanie warunków umowy).

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Marketing i Zarządzanie),
  • Posiadać praktyczną znajomość technik marketingowych,
  • Posiadać doświadczenie w pracy w Agencjach Reklamowych – mile widziane,
  • Znać zasady tworzenia gazetek i folderów,
  • Być samodzielny i kreatywny,
  • Bardzo dobrze znać Pakiet Office (Excel, Power Point),
  • Posiadać umiejętność analitycznego myślenia,
  • Posiadać umiejętności negocjacyjne,
  • Posiadać doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • Znać branżę FMCG – będzie to dodatkowym atutem.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole z możliwością rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny (paczki świąteczne, karty fitness, pakiet medyczny, pikniki itp.).

PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIAROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: 2014R., ZE ZM.)"