Miejsce pracy:

Warszawa

Również zatrudniony z

Legionowo, Wołomin, Marki, Piaseczno, Pruszków, Zielonka

Cursor jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia procesów biznesowych. Po więcej informacji zapraszamy na
W związku ze współpracą z jednym z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler biletów w komunikacji miejskiej
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontrola biletów w środkach komunikacji miejskiej na terenie Warszawy
  • raportowanie działań na urządzeniach mobilnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • możliwość pracy w systemie 3 - zmianowym
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń i program wdrożeniowy
  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych: karta sportowa, opieka medyczna lub ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ: