Doświadczenie

Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

polski

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

663 - 1160 €

Infolinia wychodząca, wysokie premie Mokotów, STAŁA PRACA!

  • Oferujemy: Umowę zlecenie, po okresie próbnym istnieje możliwość podpisania umowy o pracę, a także możliwość korzystania z kart benefitu, pracę od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy wolne, stawka 15zł brutto/1h + wysokie premie, które uzyskujesz co miesiąc!

  • Oczekujemy: Dobrej dykcji, chęci podjęcia pracy na dłuższy okres na cały etat lub 3/4, mile widziane doświadczenie, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny

  • Zakres obowiązków: Wykonywanie połączeń wychodzących w celu zaproponowania i przedstawienia produktu, kontaktujesz się z bazą ciepłą klientów, czyli takimi którzy już wcześniej mieli styczność z naszą firmą, NIE BUDUJESZ SAMODZIELNIE BAZY KLIENTÓW.

Wyślij cv poprzez portal!

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji organizowanego przez Level Work (zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr, poz. 926 ze zm.).”