Języki obce

niemiecki

Miejsce pracy:

Bytom

Również zatrudniony z

Warszawa, Wrocław, Katowice

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

- Zadaniem pracownika w dziale rekrutacji/HR jest wstępna selekcja zgłoszeń osób zainteresowanych
podjęciem pracy.
- Przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych i przedstawianie warunków współpracy.
- Wprowadzanie danych i zarządzanie bazą kandydatów chętnych do pracy.
- Informowanie kandydatów o aktualnych ofertach pracy.
- Wsparcie bieżącej pracy działu i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
- Chęć zdobycia doświadczenia w dziale rekrutacji.
- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole.
- Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Gwarantujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminowa wypłata.
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy.
- Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w codziennej pracy.
- Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku.

APLIKOWANIE:

Aplikacje prosimy wysyłać przez portal BestJobs :)

Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)