Dane adresowe ofert

Warszawa

KIEROWNIK PROJEKTU

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Sprzedaży i Zarządzania Bazą/obszar CEM/Dział Standardów Sprzedaży i Obsługi.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie kompetencji, wiedzy produktowej, systemowej i procesowej sprzedawców, doradców oraz  konsultantów w kanałach sprzedaży i obsługi klienta.

 Zadania:

  • Koordynowanie projektów szkoleniowo-rozwojowych w GCP
  • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych dla sprzedawców, doradców i konsultantów
  • Przygotowywanie interaktywnych i multimedialnych szkoleń e-learningowych
  • Wsparcie i obsługa aplikacji e-learningowych
  • Weryfikacja wiedzy sprzedawców
  • Analiza danych i identyfikacja potrzeb szkoleniowych kanałów sprzedaży i obsługi klienta
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań szkoleniowo-rozwojowych

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek obowiązkowy)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Power Point i Excel)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Adobe Captivate
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy