Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym (sponsor strategiczny drużyny koszykarskiej „Polfarmex Kutno).

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:  Kierownik Produktu OTC

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Opracowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii marketingowych zarządzanych produktów  OTC oraz suplementów diety
  • Przygotowywanie i realizacja kampanii  marketingowych (ATL, BTL)
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)
  • Przygotowywanie analiz rynku oraz monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej
  • Współpraca z domami mediowymi i agencjami reklamowymi

Nasze oczekiwania to:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: marketing ,medycyna, farmacja)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produktami OTC
  • Kreatywność
  • Orientacja na wyniki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoce rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)