Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat), Dyrektor (>10)

Specjalistyczna firma realizująca kompleksowe usługi infrastrukturalne i środowiskowe, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje w woj. lubuskim osoby na stanowisko

Kierownik Kontraktu/Utrzymanie dróg – woj. lubuskie

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad bieżącą realizacją kontraktu
  • Planowanie harmonogramów/pracy podwykonawców oraz pracowników własnych
  • Stała optymalizacja efektywności finansowej kontraktu
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Wybór dostawców i zakupy w ramach kontraktu

Wymagania:

  • Co najmniej 18 miesięczne doświadczanie zawodowe jako osoba koordynująca prace zimowego i letniego utrzymania dróg klasy minimum G
  • Co najmniej 30 miesięczne doświadczenie jako osoba koordynująca i nadzorująca prace związane z utrzymaniem drogowych obiektów inżynierskich
  • Znajomość lokalnego rynku – podwykonawców, dostawców sprzętu itp
  • Doświadczenie w kontaktach i negocjacjach z klientem
  • Umiejętność pracy z budżetem kontraktu, jego optymalizacji i kontroli finansowej
  • Umiejętność sprawnego zarządzania podległym personelem
  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej lub mostowej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Pakiet socjalny