Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

1300 - 2700 €

Opis stanowiska

- Trasy daleko lub krótkobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe samochodami typu firanka, plandeka, silos, cysterna, wywrotka, chłodnia, HDS, solówka
- Możliwość pracy w systemielub od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako kierowca C lub C+E
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( PROSIMY również pytać o oferty BEZ JĘZYKA)
- Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja
- Wymagane dokumenty takie jak: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C lub C+E z kodem 95Oferujemy- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa do 2700 Euro + dietyEuro (w zależności od tras)
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Oferty na terenie całych Niemiec - także blisko granicy
- Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych, Kindergeld
- Pomoc pracodawcy w załatwieniu wszystkich formalności w niemieckich urzędach
- Terminowe, wysokie zarobki
- Stabilna praca w dużych i rozwojowych niemieckich firmach
- Zapewnione zakwaterowanie na bazie firmy

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa do 2700 Euro + dietyEuro (w zależności od tras)