Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat)

Miejsce pracy:

Ta oferta jest już nieaktywna.

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
• tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych u kluczowych Klientów Spółki oraz ich kompleksowa obsługa,
• pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,
• kreowanie polityki asortymentowej firmy,
• kompleksowa współpraca z wybranymi sieciami międzynarodowymi,
• prowadzenie centralnych i regionalnych negocjacji,
• zarządzanie budżetem wsparcia sprzedaży wyznaczonym dla obsługiwanych Klientów,
• współpraca z działem zakupów i

Oczekiwania:

• doświadczenie zawodowe min. 2 lata w branży spożywczej, FMCG,
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
• doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi i/ lub ogólnopolskimi sieciami handlowymi na stanowisku Key Account Managera min. 2 lata,
• zdolności interpersonalne,
• znajomość rynku branży spożywczej, FMCG,
•umiejętność skutecznej sprzedaży oraz silna orientacja na wyniki,
• łatwość w budowaniu wielowymiarowych relacji oraz negocjacji,
•czynne prawo jazdy kat. B,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej na rynku firmie,
•niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny,
• benefity pracownicze w ramach ZFŚS (. karty MultiSport, bilety do kina, karty pre-paid do aptek, dopłata do kolonii dziecka, zwrot za artykuły szkolne i inne),
• praca w dynamicznym zespole,
• możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nroz. 926 z póź. zm.).