Grupa Kowalski na potrzeby projekt realizowanego na terenie Szwecji poszukuje:

Kafelkarz/Glazurnik

Miejsce pracyStockholm, Szwecja

Obowiązki:

Prace kaflarskie oraz glazurnicze wewnątrz budynków (łazienki i pomieszczenia sanitarne),

Prace przy układaniu płytek na elewacjach budynków.

Wymagania:

Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w układaniu płytkami na ścianach i posadzkach,

Własna działalność gospodarcza lub chęć jej otworzenia,

 Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

 Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,

 Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

Min. 6 miesięczny kontrakt. Możliwość stałej współpracy,

Pierwszy przeloty do Szwecji opłacony przez firmę,

Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,

Transport na miejscu opłacony przez firmę,

Stawka : 130 SEK/h netto,

Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przez ze mnie aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Grupie Kowalski.

Informujemy, w ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UEże na potrzeby Grupy Kowalski dane osobowe są przetwarzane przez EPC Contract LTD, z siedzibąSt Katharine’s Way, St Katharine’s & Wapping 6th Floor, LONDON E1W 1UN, UK.

Dane przez Państwa przesłane, są przetwarzane przez Grupę Kowalski  wyłączne do celów zatrudnienia w ramach Grupy.

W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia i usunięcia