Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Warszawa

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (względnie ostatnie lata studiów)
  • Znajomości podstaw testowania oprogramowania
  • Chęci długofalowego rozwoju w obszarze QA/QC
  • Znajomości MS Office

Cenimy:

  • Znajomość TFS lub Bugzilla
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level lub ISTQB Advanced Level
  • Praktyczne umiejętności w zakresie programowania lub automatyzacji testów
  • Znajomość terminologii ubezpieczeniowej
  • Znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Analiza zakresu testowanego rozwiązania
  • Tworzenie przypadków testowych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Automatyzacja testów
  • Realizacja testów funkcjonalnych oprogramowania
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń Klientadotyczących funkcjonalności oferowanych rozwiązań

Oferujemy:

  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu osób o wysokich kompetencjach
  • Szkolenia, certyfikaty Microsoft
  • Premie projektowe
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie.