Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Lublin

Również zatrudniony z

Chełm, Lubartów, Biłgoraj, Łosice

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

2050 - 3050 €

Wymagania względem kandydata:

-minimum 3 lata doświadczenia na powyższym stanowisku

-dobra znajomość technologii: Java 8 wraz ze streamami i lambdami, Spring Framework

-znajomość narzędzi Git, Maven,

-znajomość systemów zarządzania bazami danych: Oracle 11g, Postgres

-znajomość zasad projektowania obiektowego Uncle Bob’s

-znajomość metodyki SCRUM

Zakres obowiązków:

-Dokumentacja i tworzenie kodu

-Tworzenie i rozwijanie aplikacji we wskazanych technologiach

-Budowanie rozwiązań informatycznych w technologii Java

-Praca w zespole Scrum/Agile

Firma oferuje:

- samodzielne stanowisko

- możliwość częściowej pracy zdalnej

- szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta medyczna, szkolenia)

- długofalową współpracę przy różnorodnych projektach

-atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia)

-dynamikę pracy (u nas nie będzie czasu na nudę!)