Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWANIE I SORTOWANIE ELEMENTÓW DROBIU

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki

  • sortowanie i pakowanie elementów drobiu,

  • przygotowanie i obróbka drobiu,

  • kontrola jakości produktu.

Wymagania

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie

Oferujemy

  • atrakcyjna stawka godzinowa (bez stawki wiekowej),

  • zakwaterowanie i dojazd do pracy,

  • ubezpieczenie,

  • legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),

  • możliwość długotrwałej współpracy,

  • możliwość pracy w nadgodzinach,

  • dodatki urlopowe i wakacyjne,

  • cotygodniowe wynagrodzenie,

  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Szczegóły każdej oferty na →

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym - wyślemy do Ciebie na maila szczegóły! Tel
KLAVER Sp. z .
ul. Gminna, Częstochowa
tel:

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"