Dane adresowe ofert

Warszawa

Jesteśmy agencją Reklamową MacGraf, która została założona w 2000 roku. Specjalizujemy się w działalności na obszarach ATL, BTL, PR & event`s. Zrealizowaliśmy tysiące projektów wprowadzając na polski rynek dziesiątki produktów, skutecznie wspierając działania marketingowe naszych klientów, jesteśmy oficjalnym licencjobiorcą PZPN. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa-Włochy, Polska

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klientów
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów
  • Bieżąca obsługa aktywnych klientów
  • Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami firmy
  • Ustalanie warunków współpracy
  • Negocjacje cenowe
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Nadzór nad płatnościami klientów
  • Realizowanie założonych zamówień

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • Doświadczenie handlowe – wskazane branżowe
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno telefonicznych, jak i bezpośrednich z klientami
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Predyspozycje handlowe
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Mile widziana podstawowa znajomość poligrafi i obsłudze klienta
  • Zdolności interpersonalne skierowane na pozytywną relację z klientem
  • Umiejętności negocjacyjne, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji, 17 lat na rynku
  • Dodatkowo system premiowania uzależniony od osiąganych wyników