Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat)

Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

GRAFIK DESIGNERS

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

Poszukujemy kandydata na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów graficznych Adobe InDesigne, Photoshop, Illustrator (poparte ciekawym port folio),
  • zaangażowanie w pracę, samodzielność w realizacji zadań i umiejętność podejmowania decyzji,
  • silna motywacja do pracy i doskonalenia zawodowego,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją

Osoba zatrudniona na ww. stanowisko będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie materiałów drukowanych i projektów graficznych,
  • wykonywanie i obróbkę fotografii,
  • współpracę z drukarniami przy przygotowywaniu materiałów do produkcji i bezpośredni kontakt z klientami przy tworzeniu materiałów graficznych,

Oferujemy:

  • ciekawy zakres obowiązków,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Proces rekrutacji:

Wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata. Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi