Miejsce pracy:

Białystok

Również zatrudniony z

Warszawa, Białystok

BRAND DISTRIBUTION GROUP, dystrybutor najwyższej jakości produktów FMCG zatrudni osobę na stanowisko Export Advisor.

Miejsce pracy: Białystok

Główne obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rynków
  • Realizowanie sprzedaży eksportowej na powierzonym obszarze
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
  • Branie udziału w targach branżowych

Idealny kandydat:

  • Ma doświadczenie w sprzedaży eksportowej
  • Zna przynajmniej jeden z poniższych języków na poziomie co najmniej bardzo dobrym: język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański, język francuski, język arabski, język chiński
  • Potrafi negocjować i prowadzić rozmowy handlowe
  • Jest nastawiony na realizację wyników sprzedażowych

Dlaczego warto:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system bonusowy
  • Umowa o pracę lub inna preferowana forma zatrudnienia
  • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, iPhone)
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość korzystania z dedykowanych programów szkoleniowych oraz dofinansowania do edukacji
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
  • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".