Miejsce pracy:

Również zatrudniony z

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie w euro

500 €

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

BRAND DISTRIBUTION GROUP, dystrybutor najwyższej jakości produktów FMCG zatrudni osobę na stanowisko Export Advisor.

Miejsce pracy: Białystok

Główne obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rynków
  • Realizowanie sprzedaży eksportowej na powierzonym obszarze
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
  • Branie udziału w targach branżowych

Idealny kandydat:

  • Ma doświadczenie w sprzedaży eksportowej
  • Zna przynajmniej jeden z poniższych języków na poziomie co najmniej bardzo dobrym: język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański, język francuski, język arabski, język chiński
  • Potrafi negocjować i prowadzić rozmowy handlowe
  • Jest nastawiony na realizację wyników sprzedażowych

Dlaczego warto:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system bonusowy
  • Umowa o pracę lub inna preferowana forma zatrudnienia
  • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, iPhone)
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość korzystania z dedykowanych programów szkoleniowych oraz dofinansowania do edukacji
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
  • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".