Doświadczenie

Dyrektor (>10)

Języki obce

angielski, polski

Miejsce pracy:

Poznań

Również zatrudniony z

Kraków, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Gliwice, Toruń, Gdynia, Katowice, Zielona Góra, Leszno

Pearl Hunters - Executive Search

(Nr ADP: 5209)

Dla naszego Klienta – firmy o profilu logistyczno-transportowym, wchodzącej w skład większej międzynarodowej grupy, szukamy kandydata przygotowanego do pracy na stanowisku:

Dyrektor Transportu

Nr ref: DT/TSL_2017

Lokalizacja: siedziba firmy w woj. wielkopolskim (ok. 60 km od Poznania)

Podległość: pod Dyrektora Zarządzającego

Zakres obowiązków:

• Współtworzenie strategii firmy w obszarze transportu drogowego krajowego i międzynarodowego (FTL, LTL);
• Analiza rynku i poszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportowych;
• Podnoszenie efektywności, optymalizacja procesów operacyjnych w obszarze transportu;
• Odpowiedzialność za politykę zarządzania przewoźnikami;
• Przygotowanie firmy do stworzenia własnej, stabilnej floty;
• Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem (edukacja, rozbudowa działu);
• Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego z realizacji postawionych powierzonych zadań własnych i zespołu.

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie kierunkowe (Transport, Logistyka);
• Doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim zw. z zarządzaniem różnymi obszarami transportu/ flotą własną i zewnętrzną;
•  Doświadczenie w kierowaniu zespołem spedytorów;
• Gotowość do intensywnego podróżowania pomiędzy oddziałami firmy na terenie kraju (Śląsk, Mazowsze)
• Bardzo dobra znajomość branży: rynku transportowego, zakresu funkcjonowania spedycji i transportu;
• Dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Prawo jazdy kat. B (dyspozycyjność i mobilność);
• Zdolności menedżerskie, umiejętność budowania i zarządzania zespołem;
• Dojrzałość biznesowa, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy;
• Wysoko rozwinięte umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia.

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, komórka;
• Realny wpływ na rozwój organizacji i tworzenie strategii firmy.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie szczegółowego CV:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytania z mini wywiadu, po kliknięciu przycisku "Aplikuj"