Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Dane adresowe ofert

Warszawa

Również zatrudniony z

Kraków, Szczecin, Wrocław, Lublin, Łódź, Gdańsk, Poznań, Katowice

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie w euro

1359 €

Firma Vern Technology sp. z .
jest Autoryzowanym Partnerem T-Mobile dla firm.
w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Biznesowy T-Mobile dla firm

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Sprzedaż produktów i usług T-Mobile
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej oferty produktowej
  • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przeprowadzanie instruktażu i szkoleń dla Klientów z zakresu produktów i usług T-Mobile
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w T-Mobile
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług (mobile, ICT)
  • Zdolności interpersonalne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie za ponadprzeciętne zaangażowanie (atrakcyjny system prowizyjny i motywacyjny).
  • Dodatkowe benefity dla wyróżniających się (eg. samochód służbowy).
  • Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie (kreatywna atmosfera)
  • Bazę prospektów
  • Stałe wsparcie kierownika regionalnego
  • Szkolenia, kursy i udział w konferencjach sprzedażowych
  • Przyjazny klimat panujący w firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie  aplikacje (CV ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres :

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez VERN Technology Sp. z . z siedzibą w Warszawie."