Miejsce pracy:

Warszawa

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie w euro

1359 €

Sieć Aptek Dr. Max poszukuje kandydatek zainteresowanych objęciem stanowiska:

DERMOKONSULTANTKA

Nasze oczekiwania:
pozytywne nastawienie do pacjentów;
łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
wysoka kultura osobista;
co najmniej 3-miesięczne doświadczenie w pracy z klientem (sprzedaż,obsługa klienta);
zorientowanie na cel i wysoka motywacja;
mile widziane: doświadczenie w branży kosmetycznej oraz
wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, farmacja);

Kluczowe obowiązki:

odpowiedzialność za wyniki sprzedaży dermokosmetyków;
odpowiedzialność za realizację polityki cenowej i promocyjnej w segmencie dermokosmetyków;
dbałość o standardy ;
systematyczne raportowanie wyników sprzedaży;
współpraca
z zespołem aptecznym w zakresie zarządzania magazynem dermokosmetyków;

Oferta pracy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w czasie okresu próbnego z możliwością dalszego
zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
program adaptacyjny przygotowujący do objęcia stanowiska;
szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz szkolenia produktowe i
kosmetologiczne;