Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat), Młodszy specjalista (0-2 lata)

Języki obce

angielski, niemiecki, polski

Miejsce pracy:

Rekrutuję kandydatów chętnych do przeprowadzki

Tak

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

1200 - 1300 €

Customer Service with German

Szukamy osoby, która będzie ambasadorem naszego klienta, a wasze wzajemne relacje będą miały kluczowe znaczenie dla komercyjnego sukcesu firmy.

Zakres obowiązków :

  • Współpraca z istniejącymi klientami europejskimi za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej
  • Odpowiadanie na pytania klientów, zarządzanie ich zamówieniami i upewnianie się, że są zadowoleni z naszych usług
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • Poznawaniem procesów związanych z cenami, sprzedażą i marketingiem w celu skutecznego zarządzania kontami klientów

Nasze oczekiwania :

  • Dobry poziom języka niemieckiego (B1-B2)
  • Dobry poziom języka angielskiego (B1-B2)
  • Zdolność do szybkiego uczenia się
  • Chęć do pracy w zespole

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • Praca dla jednej z najbardziej etycznych i zrównoważonych firm na świecie
  • Nowo wyremontowane, przyjazne biuro w centrum miasta
  • Pakiet opieki medycznej
  • Duży wybór świadczeń socjalnych (nie tylko Multisport)
  • Darmowe zajęcia językowe
  • Możliwości szkoleń i rozwoju
  • Imprezy firmowe i imprezy integracyjne
  • Liczne akcje charytatywne (CSR)