Doświadczenie

Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

INDUSTRIAL ACCESS SA

Industrial Access angajeaza Coordonator Service pentru intretinerea utilajelor si coordonarea manevrantilor aflati in Polonia, Croatia, Ungaria.

Esti pasionat de domeniul tehnic si esti talentat la repararea utilajelelor/echipamentelor? Esti un adevarat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde?

Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai un mod de lucru bine structurat, dar pui accent pe eficienta?

Iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Responsabilitati:
- efectueaza operatii de reparare, revizie si intretinere a utilajelor din flota companiei (nacele, stivuitoare, compresoare, generatoare, pompe, turnuri de lumina);

- contracteaza si tine legatura cu furnizorii locali de servicii.

- efectueaza diagnoza si constata defectiunea utilajului;
- stabileste necesarul de piese si consumabile;
- remediaza defectiunile utilajului;
- se asigura de buna functionare a utilajului/echipamentului;
- participa la pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie;

Profilul candidatului:
- studii tehnice medii sau superioare
- cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica
- experiență pe un post similar constituie un avantaj
- disponibilitate deplasari in 90% din timpul anului.
- permis de conducere categoria B
- spirit practic și organizat.
- atent la detalii, meticulous si efficient
- cunoasterea limbii engleze este obligatorie.

Beneficii:
- mediu de lucru flexibil si modern
- programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala
- acces la tehnologii de ultima generatie
- companie recunoscuta la nivel international