Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

angielski

Dane adresowe ofert

Konstanca; Bukareszt

Compania

NALA este un producator de cosmetice naturale artizanale cu capital olandez ce isi vinde produsele printr-un concept de retail dezvoltat pentru piata romaneasca. Produsele NALA sunt de cea mai inalta calitate, cu ingrediente naturale selectate de partenerii NALA si produse exclusiv in Uniunea Europeana.

Rol si responsabilitati

  • Atinge obiectivele de vanzari si asigura cresterea continua a vanzarilor prin utilizarea tuturor instrumentelor necesare in acest sens.
  • Asigura functionarea operationala a magazinului NALA, ca membru integrant al echipei de vanzari
  • Comunica beneficiile produselor NALA clientilor, informandu-se cu privire la ingredientele folosite in produsele NALA prin programul de training al companiei.

 Abilitati si competente

  • Abilitatea de comunicare si persuasiune
  • Experienta relevanta in vanzari;
  • Gandire proactiva, creativitate si initiativa;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Bune abilitati de organizare, planificare si coordonare a echipei;
  • Spirit de echipa.

 Cerinte

  • Atitudine pozitiva
  • Cunostinte bune operare PC: Excel (nivel avansat), Word, Powerpoint, Internet, Outlook

 Beneficii oferite

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial atractiv peste media industriei de retail;
  • Bonus lunar pana la 40% din salariul de baza, in functie de indicatori de performanta vanzari
  • Extra bonusuri pentru depasirea tintelor de vanzari lunare

  • Programe de training la angajare cat si periodice

  • Măsuri eficiente de dezvoltare în carieră și posibilitatea promovării interne

  • Discounturi preferentiale la produsele achizitionate din magazin