Miejsce pracy:

Również zatrudniony z

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Polska firma kosmetyczna w ramach dynamicznego rozwoju poszukuje

Asystentka ds. realizacji projektów z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Józefów

Region: mazowieckie

Numer ref.: Asys X PL

Zadania i obowiązki:

  • rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i dostawcami
  • przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • pracę w młodym i prężnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń i benefitów
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełny etat

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i rosyjskiego (warunek niezbędny)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju i uczenia się nowych umiejętności
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Praca w siedzibie firmy w Józefowie k/Warszawy. CV prosimy przysyłać za pomocą APLIKUJ: