Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat)

Języki obce

francuski

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Antal International, companie de recrutare si selectie de personal, recruteaza pentru clientul sau - companie multinationala din domeniul IT - Agent servicii client (limba franceza) in Iasi

Responsabilitati:

-Inregistreaza toate semnalarile preluate prin telefon si mail in sistemele specifice,

-Intreprinde actiuni conforme cu procedurile de lucru in vederea solutionarii acestora.

-Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor si actioneaza prompt la aparitia alertelor specifice.

-Realizeaza zilnic rapoarte de activitate in limitele de timp stabilite

-Responsabilitatile vor fi subiectul programelor de training specifice oferite la inceputul contractului de munca

Cerinte:

-Stapanirea la nivel mediu spre avansat a limbii franceze atat scris cat si vorbit

-Cunoasterea la nivel mediu sau avansat/fluent a unei alte limbi straine, constituie un avantaj

-Cunoasterea programelor din MS Office

-Bune abilitati de comunicare.

-Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate.

-Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului.

-Capacitate de a lua decizii corecte si rapide.

-Atentie la detalii.

Oferta:

-Pachet salarial competitiv, compus din salariu de baza si bonusuri de performanta

-Pachet atractiv de beneficii: bonuri de masa, decontarea transportului, asigurare medicala, abonament sala

-Lucrul intr-o echipa multinationala, cu oportunitati de dezvoltare a carierei

Va rog trimiteti CV-ul dvs la adresa imacarieantalcom