Ta oferta jest już nieaktywna.

Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat)

Miejsce pracy:

Calea Martirilor 1989, Timisoara

CERINTE:
- cunostinte operare PC;
- cunostinte generale domeniul IT (hardware, aplicatii software, retelistica si sisteme de operare Windows, experienta in instalare sisteme PC, etc.);
- cunostinte de PHP, Linux,MySQL reprezinta un avantaj;
- capabil sa aiba o larga perspectiva a sistemelor informatice (infrastructura, help-desk, management de la distanta);
- gandire analitica si capacitate de sinteza, atentie la detalii si abilitati de rezolvare a problemelor;
- disponibilitate pentru deplasari si activitate in teren;
-candidatul poate fi si student

RESPONSABILITATI:
- asigura implementarea aplicatiilor software din portofoliul companiei;
- instaleaza si configureaza aplicatiile;
- asigura instruirea utilizatorilor in exploatarea aplicatiilor;- asigura suport post-implementare in exploatarea aplicatiilor;
- actualizeaza aplicatiile, rezolva cererile formulate de utilizatori referitoare la utilizarea si functionarea aplicatiilor;
- efectueaza deplasari la punctele de lucru ale societatii;
-asigura implementarea hardware a sistemelor PC, telefonie fixa si retea locala

-intretinere/ mentenanta magazin online

DESCRIEREA COMPANIEI:
Amely SRL este o firma de referinta in domeniul retail-ului de incaltaminte. Magazinele noastre sunt specializate pe comertul en-detail de incaltaminte si accesorii, atat pentru femei cat si pentru barbati, fiind de asemenea distribuitor pe piata romaneasca a unor foarte cunoscute marci de incaltaminte.