Doświadczenie

Starszy specjalista (5-10 lat), Specjalista (2-5 lat)

Miejsce pracy:

Białystok

Również zatrudniony z

Białystok

Delta Contact sp. z . lider w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna Firma oraz Mama w Pracy, poszukuje osób w charakterze:

Administrator IT

miejsce pracy: Białystok

Twoje zadania:

Administrowanie siecią komputerową i telefoniczną

Współudział przy opracowywaniu struktury skryptów

Współudział przy opracowywaniu definicji raportów oraz ich implementacja

Analiza i raportowanie potrzeb sprzętowych i programowych oddziału

Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie potrzeb sprzętowo – programowych firmy,

Sprawowanie nadzoru nad bezawaryjnym funkcjonowaniem infrastruktury sprzętowej i programowej firmy w tym: identyfikacja źródeł awarii, usuwanie awarii, kontakt z serwisem

Udzielanie wsparcia z zakresu wiedzy IT pozostałym pracownikom

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie wyższe (preferowane z  zakresu informatyki)

Doświadczenie w administracji środowiskiem Active Directory

Doświadczenie w administracji systemami serwerowymi Microsoft (Windows Server

Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami LAN i WAN

Umiejętność konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych warstwy 2 i 3 (przełączniki sieciowe i routery)

Znajomość narzędzi monitoringu sieci i usług(Nagios, Cacti), narzędzi do backupu

Znajomość języka T-SQL

Dyspozycyjność

Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy i rozwiązywania problemów

Umiejętności pracy pod presją czasu, w tym w sytuacjach awaryjnych

Mile widziane:

Własna działalność gospodarcza

Znajomość zagadnień dotyczących administracji bazami danych MS SQL będzie dodatkowym atutem

Znajomość systemów GNU/Linux na poziomie administracyjnym będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta dla Ciebie:

Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia)

Ciekawa i twórcza praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży call center

Możliwość zdobycia jedynego w swoim rodzaju doświadczenia

Możliwość rozwijania kompetencji i wiedzy w dziedzinie informatyki

Perspektywa zaangażowania się w budowę prawdziwej wartości w naszej firmie

Elastyczna forma zatrudnienia w oparciu o współpracę (działalność gospodarcza)

Dogodna lokalizacja (centrum)

Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport

Bądź częścią nowej wyjątkowej grupy pracowników strategicznych w naszej firmie!

Kontakt:

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji w Delta Contact Sp. z (zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).