EDS Inżynieria

0.00 z 0 ocen

Warszawa, Polska

Elektromonter, Elektryk

Firma EDS Inżynieria sp. z . zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych, instalacją, montażem, naprawą instalacji elektrycznych w budownictwie biurowym, przemysłowym i wielorodzinnym. Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacyjne w budynkach nowo powstałych oraz modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w obiektach remontowanych. Swoje usługi oferujemy dla klientów indywidualnych, a także firm, instytucji oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Obowiązki : Montaż instalacji elektrycznych, Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia;montaż urządzeń

Wymogy: doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

Oferujemy :

atrakcyjne warunki pracy

wynagrodzenie od 14 zł/godzinę lub akkord (do 4500 zł miesiąc)

zatrudnienie na umowę o pracę

pracę w stabilnej, renomowanej firmie

możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, a także działanie jako lider projektu lub zespołu

pracę w przyjaznej atmosferze

pracę przy dużych, ciekawych projektach w Polsce

legalizacja pobyt dla osób z Ukrainy /Bialorusji

Pl,Viber

Inżynier instalacji elektrycznych

Zatrudniona osoba będzie aktywnie uczestniczyła w realizacji projektów. Do zakresu obowiązków będzie należeć koordynacja robót instalacyjnych , tworzenie harmonogramów robót i zachowanie terminowości ich wykonania, jak również odbiór robót, nadzór nad dokumentacją techniczną (dokumentacja projektowa, plany, atesty, etc.), uzgodnienie dokumentacji do odbioru projektu oraz przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowany wydział elektryczny lub elektroniczny;
  • dokładności i komunikatywności;
  • Min. 6 miesięcy  doświadczenia przy robotach instalacyjnych w Polsce
  • Kkomunikatywnej znajomości języka polskiego i rossyjskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • dobrej znajomości programów Excel
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • od 3800 netto do 5500 netto
  • zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie
  • pracy nad ciekawymi  projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
  • pracy w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • praca w systemie jednozmianowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;

Pl,Viber