Lingue parlate

inglese, rumeno

Indirizzo(i) di lavoro

Questo lavoro è inattivo, ma è ancora possibile inviare il tuo curriculum alla l'azienda.

Ai experienta in activitati de marketing? Ai spirit de conducere si idei de dezvoltare? Iti doresti un loc de munca sigur si bine rasplatit? Atunci locul tau e in echipa noastra!

Suntem Dicor Land SRL, o companie de vanzari utilaje agricole si cautam colegi care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare compania.

Daca esti ambitios si iti place sa te autodepasesti, daca te consideri plin de energie si dorinta de succes, noi iti oferim cele mai bune posibilitati de afirmare si te asteptam cu drag sa te alaturi echipei noastre.

Tot ce vrem de la tine este sa fii harnic si serios iar noi iti promitem ca iti vom aprecia rezultatele.

Responsabilități

  • Reprezinta compania in relatiile cu furnizorii de servicii de marketing;
  • Redacteaza materiale de prezentare, articole, pregateste mape de prezentare;
  • Organizeaza evenimente de prezentare produse, promovare, etc (interne si externe);
  • Pregateste materialele promotionale de la concept pana la implementarea finala;
  • Raspunde de achizitia de materiale promotionale si publicitare;
  • Organizeaza participarea la targuri si expozitii.

Aptitudini:

• Studii medii sau superioare;

• Uşurinţă în exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi în public;

• Experienta minim 3 ani intr-o functie similara;

• Riguros, organizat, responsabil, cu grad mare de implicare

• Cunoașterea unei limbi straine de circulatie internationala (limba engleza);

• Abilitati de comunicare si organizare
• Bune cunostinte de utilizare PC, pachetul Office

• Constituie avantaj: cunoasterea programelor de procesare foto/videGoogle Analytics, social media (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Google+, Reddit, LinkedIn, etc).

Beneficii
• salariu motivant;
• apartenența la o echipă de profesioniști;
• posibilitate de dezvoltare personală și profesională.