Questo lavoro non è più attivo.

Livello di carriera

Media esperienza (2-5 anni) , Junior (0-2 anni)

Indirizzo(i) di lavoro

București

Candidatul ideal

- Studii tehnice superioare

- Orientare catre client
- Seriozitate si punctualitate
- Abilitati de comunicare, dezvoltare

- Dispus la deplasari si munca de teren
- Experienta minima in domeniul centrale termice, pompe, echipamente ventilatie si climatizare.

- Atestat ISCIR RSL sau RVT – reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Suport birou cat si pe teren pentru echipe service
Completare formulare interne;
Notiuni de operare PC;
Oportunitati de scolarizare periodice si acumulare experienta.

Introducere date in programe  specifice;

Salariu motivant în funcție de cunoștințele tehnice

Descrierea firmei

Infiintata în anul 2005, SC TINIB SERVICES SRL este o firma cu capital privat si romanesc 100%.

Domeniul de activitate il reprezinta instalatii in constructii, comercializarea, montarea, punerea in functiune si service pentru echipamente de incalzire, ventilare si climatizare, sanitare si alimentare cu apa, respectiv executia instalatiilor ce deservesc aceste tipuri de echipamente.

Partener si service autorizat WILO, DAIKIN, VIESSMANN, VTS,  MITSUBISHI, REHAU