Livello di carriera

Media esperienza (2-5 anni), Junior (0-2 anni)

Stipendio lordo / al mese

1200 - 1500 €

Questo lavoro è inattivo, ma è ancora possibile inviare il tuo curriculum alla l'azienda.

Cerinte:

  • Studii medii
  • Cunostinte de operare PC (MS Office)
  • Experienta in gestiune
  • Experienta de lucru cu un sistem de gestiune, constituie unu avantaj
  • Posesor carnet de conducere-categoria B
  • Persoana atenta la detalii/analitica/responsabila
  • Abilitati organizatorice si de comunicare

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Participare activa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei
  • Efectuarea operatiunilor de pregatire a comenzilor conform cu documentele eliberate
  • Efectuarea receptiei fizice a marfii la intrarea în depozitul firmei
  • Utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor
  • Se ocupa de distributia marfii pe punctele de lucru din Brasov

Beneficii:

  • Nivelul de salarizare variaza in functie de angajat si de nivelul de experienta.
  • Pachet salarizare: Salariu fix+ bonuri de masa + asigurare medicala Regina Maria + prime sarbatori.
  • Program lucru de luni pana vineri
  • Discount la achizitiile de produse din librariile Bookcity.

Descrierea companiei

SC COMPACT SA este o companie cu o experienta de peste 20 de ani in vanzarea cartilor. Ne place să ne surprindem clientii cu limbajul iscusit al cartilor. Suntem inteligenti, inventivi, joviali si pasionati, dar mai ales intodeauna impotriva curentului, provocandu-ti status-quo-ul. Administram in tara reteau de librarii Bookcity. Dorinta noastra este de a oferii clientilor nostri cele mai speciale produse si de a ne asigura ca dorintele acestora sunt satisfacute pe deplin.