Livello di carriera

Junior (0-2 anni) , Media esperienza (2-5 anni)

Lingue parlate

inglese

Indirizzo(i) di lavoro

Milano; Bruxelles

L'assunzione anche da

Cluj-Napoca, Târgu Mureș, Sfântu Gheorghe, Miercurea Ciuc, Budapesta, Székesfehérvár, Debrețin, Kecskemét, Miskolc, Eger, Pécs, Veszprém, Bichișciaba, Seghedin, Mestecănești, Solnoca, Odorheiu Secuiesc

Stipendio lordo offerto (approssimativo)/ in euro al mese

1300 €

Pályakezdők (is) figyelem!

A PR4U Network Ltd. nevű angol cég,  telekommunikációs hálózatok mérésére specializálódott. Hazai munkavállalókat keresünk, több Nyugat-Európai országban jelenleg is futó projekthez. A cég növekedése miatt azonban új munkavállalókat vonunk be, Drive Test Technikus, illetve Drive Test Technikus Team Leader pozíciókba.

Munkaköri leírás:

A telekommunikációs hálózatok amióta léteznek, folyamatos fejlődésen mennek keresztül, ezért elengedhetetlen, hogy a hálózatok időről időre tesztelésen essenek át. Ebben segítünk mi, a meglévő hálózat lefedettségének, és a jel erősségének tesztelésével, (2G, 3G és 4G). Ezek a tesztelések speciálisan erre a célra gyártott eszközökkel, és a hozzájuk kapcsolódó számítógéppel történnek. A hálózatok mérése, valamint az eredmények értékelése, és az ezekből készített riportok készítése a leendő munkavállalók feladatköréhez tartozik. A munkakör minimum 1 hónapos betanítási időszakkal kezdődik, ami alatt a munkavállalónak fizetést biztosítunk. A betanulási folyamat végeztével kezdődhet az egyéni munkavégzés. Kitűnő lehetőség külföldi szakmai tapasztalat szerzésére, hiszen a jelenlegi projektjeink nyugat - európai országokban folynak. Egyben lehetőség is, a főiskolai diploma megszerzéséhez szükséges szakmai gyakorlat elvégzésére.

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat és ilyen irányú felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel
  • Műszaki érzék
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Erős IT ismeretek (excel, word)
  • B jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Fizetés a betanulás ideje alatt
  • Megbízható munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai gyakorlat lehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk az önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.