Questo lavoro non è più attivo.

Livello di carriera

Junior (0-2 anni) , Media esperienza (2-5 anni)

Lingue parlate

inglese

Indirizzo(i) di lavoro

Galați

Suntem o echipa cu experienta pe piata deseurilor, si detinem  logistica  necesara in administrarea si managementului integrat al deseurilor.

Am investit mult in dezvoltarea constiintei generatorilor de deseuri si a simtului civic al tuturor celor interesati sa constientizeze importanta unui mediu curat.

Oferim servicii autorizate de colectare, reciclare, depozitare pentru 90 % din tipurile de deseuri intalnite pe piata din Romania.

In prezent recrutam agenti achizitii pentru obtinerea si negocierea contractelor pentru o companie in expansiune.

Va veti putea demonstra abilitatile in vanzari si veti incepe activitatea asigurand un flux continuu de contracte pentru companie prin negociere si obtinere de potentiali clienti.

Agentul de achizitii are urmatoarele responsabilitati:
Va crea o baza de date a cumparatorilor bazata pe cunostintele in domeniu, precum si informatii despre cumparatori
Comunica in permanenta cu partenerii companiei
Prezinta avanatjelor companiei potentialilor clienti
Negociaza termenii de colaborare
Achizitioneaza marfuri respectand politicile companiei de prêt,cantitate,calitate
-intocmirea de evidente,rapoarte, situatii
-obtinerea de contracte noi,prospectare continu a pietii,identificarea permanenta a potentialilor clienti
Monitorizeaza clientii si derularea contractelor
Raportarea saptamanala catre management
Cerinte:
Sa aiba experienta in vanzari-achizitii si un portofoliu de clienti
Dorinta de a avea success,ambitie
Persoana serioasa,responsabila,corecta si transparenta
Office, comunicare email (operare PC)
Carnet de conducere B

Beneficii:
-salariu decent si bonusuri motivante
-masina de servici
-laptop,telefon mobil
-ambient de lucru placut

  • Colloquio online
  • Ce parere aveti despre sistemul de colectare al deseurilor din Romania?
  • Ce portofoliu de clienti aveti in acest moment?