Zsófia Fagyal

Budapest, Magyarország

Budapesti üzletünk bővülése miatt Hitelügyintéző pozícióba keresünk olyan munkavállalót, aki lelkes, hatékony, és lelkiismeretes munkájával hozzá tud járulni ügyfeleink teljes megelégedettségéhez.

FŐbb Feladatok:
- Vásárlók pontos, teljes körű tájékoztatása
- Szerződéskötés
- Hiteldossziék összeállítása
- Pontos dokumentáció vezetése

- A munkakör ellátásához szükséges kézikönyvekben meghatározott előírások, szabályok betartása
- Az ügyfél vásárlási elképzeléseinek megismerése, igények feltárása
- Az ügyfél teljes körű tájékoztatása a megrendelő által meghatározott termék(ek)kel, szolgáltatásokkal kapcsolatos szerződési feltételekről, üzletszabályzatról
- A kérelmek - a Megrendelő által meghatározott határidőn belüli pontos, előírás szerinti (valóságnak megfelelő) kitöltése/rögzítése a megrendelő által kiadott kézi szerződéseken, ill. a termináljában

ElvÁrÁsok:
- PSZÁF vizsga
- Üzleties megjelenés

- Érettségi vagy felsőfokú végzettség
- Kiváló kommunikációs készség
- Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny, de nem kötelező elvárás)
- Lendületes, pro-aktív személyiség
- Kiemelkedő szervezőkészség, precíz, pontos és hatékony feladatvégzés

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Stabil, szakmai háttér
- Könnyen megközelíthető, igényes belvárosi munkahely
- Motivált csapattal való együttműködés, fiatalos légkör
- Bejelentett munkaviszony
- Kiemelt bér és juttatási rendszer

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: