Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.

19 értékelés

Budapest, Magyarország

A Nuntius Brokerage & Investment . a MIFID felügyelete alatt több mint 24 éve sikeresen működő pénzügyi és befektetési szolgáltatásokat nyújtò cég keres csapatába új értékesítő munkatársat budapesti irodájàba.

Főbb feladatok:

  • befektetési, pénzügyi termékeink, szolgáltatásaink értékesítése potenciàlis ügyfeleinknek (magyar nyelven)
  • kereskedési platformunk bemutatása, megismertetése ügyfeleinkkel
  • telefonon történő értékesítés, időpontegyeztetés
  • személyes találkozòk keretében történő értékesítés
  • ügyfelek tájékoztatása, informálása egyéni ügyféligények alapján

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony napi 8 òrás munkavégzéssel
  • fix alapbér és értékesítés alapján számított kiemelkedő bónusz
  • szakmai training biztosítása
  • modern irodakörmyezet frekventàlt helyen, jò közlekedéssel

Előny:

  • értékesítési és ügyfélszolgálati tapasztalat
  • értékesítési attitűd
  • kivàlò kommunikáciòs és értékesítési készség
  • pü-i jártassàg
  • középfokú angol nyelvtudás
  • eredményorientált, kitartò személyiség