Molaris Kft

Budapest, Magyarország

Rendszergazda

Dinamikusan fejlődő IT fejlesztő cég főállású rendszergazdát keres.

Főbb feladatok:

  • linux és windows szerverek üzemeltetése
  • hw architektúra, virtualizációs környezetek menedzselése
  • meglévő IT folyamatok támogatása
  • informatikai rendszerek üzemeltetése, üzembe helyezése, karbantartása, optimalizálása
  • felhasználók napi munkavégzésének elősegítése
  • informatikai problémáiknak megoldása
  • irodai infrastruktúra felügyelete, karbantartása, bővítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • adminisztrációs ismeretek (MS és Unix környezetben)
  • hálózati ismeretek
  • nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos, igényes munkavégzés

Ami előnyt jelent:

  • Az alábbi termékek adminisztrációs szintű ismerete
    • Zimbra levelezőrendszer
    • Atlassian termékek
    • Oracle adatbáziskezelő
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • budapesti munkavégzés, modern környezet
  • fiatalokból álló tehetséges csapat
  • friss technológiák alkalmazása a gyakorlatban
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • stabil, hosszú távú munka
  • versenyképes jövedelem