METTRAVEL KFT.

Budapest, Magyarország

UTAZÁSI TANÁCSADÓ

munkakörbe keres munkatársat

FELADATOK:

  • Teljeskörű utazási ajánlatok készítése szerződéses partnerek, egyéni utasok és csoportok részére
  • Szállásfoglalás
  • Autó- és buszbérlés, transzferek lebonyolítása
  • A megrendelők által elfogadott ajánlatok teljes körű lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a cég nemzetközi irodahálózatának munkatársaival
  • Telefonos kommunikáció, ügyfélszolgálat

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú idegenforgalmi végzettség vagy idegenforgalomban szerzett Minimum fél éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős ügyfélközpontú beállítottság, kiváló kommunikációs készség, határozott, udvarias fellépés
  • Jó problémamegoldó és koncentrációkészség, precizitás, határidők betartása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

ELŐNYÖK:

  • Török nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Belvárosi munkahely
  • Versenyképes fizetés

KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

Azonnal

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest -9:00-17:00ig, hétvégi munkavégzés nincs

Ez a munkaadó még nem töltött fel álláshirdetést