Magyar Közérzetjavító és Szépségtermékek Üzlete Kft.

Budapest, Magyarország

Álláslehetőség!

Változtass az életeden, te is lehetsz sikeres!

Cégünk legfontosabb értéknek az ember egészségét tartja.
Magyarországon szinte az egyik legjobban és leggyorsabban fejlődő cég,ami már 6 és fél éve működik, piacvezető, megbízható és stabil. Üzleteinkben lehetőséget nyújtunk az alternatív gyógyászat megismerésére, illetve megvásárlására.
Budapesten egy belvárosi Közérzetjavító pontunk keresi új üzletkötő, tanácsadó, asszisztensi munkatársát azonnali kezdéssel.
A segítségnyújtásod meghozza az eredményét és közben az anyagi helyzeted is jobb lesz.

Feladatok: ügyfelek fogadása,segítése, beérkező ügyfeleink számára wellness és közérzetjavító termékeink ismertetése és értékesítése, meglévő ügyfeleink folyamatos kontrollozása, tárgyalások levezetése.

Elvárások: 18. életévét betöltött személy, legalább középfokú végzettség,dekoratív, üzleties megjelenés, talpraesettség és kreatív gondolkodásmód, nagyon fejlett kommunikációs készség, önállóan és csapatban is tudj dolgozni.

Amit kínálunk: Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony, kimagasló kereseti lehetőség, folyamatos képzések irodán belül és kívül is, barátságos, motiváló, pozitív szemléletű csapatban dolgozhatsz

Tedd próbára magad, ismerj meg minket jobban.
Küldd el az önéletrajzodat a következő e-mail címre: , természetesen a pozíció megjelölésével.