Dr. Krém

Budapest, Magyarország

Szeretnél egy vidám családias hangulatú csapathoz tartozni és nem akarsz a mindennapos bejárással időt elvenni magadtól és a családodtól? Akkor nálunk a helyed! A 21. század lehetővé teszi, hogy az internet és a technológia fejlettségeinek köszönhetően otthon is képes vagy ugyanazokat a feladatokat elvégezni, ellátni, mint amit egy irodában vagy egy Call Centerben.

Cégünk terjeszkedik Európa szertektóber 1-vel indítjuk Román területén is termékeink forgalmazását, ezért Román nyelvterületre keresünk telefonos operátorokat.

Feladatok, ami rád várnak:

  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Kimenő kampányok kezelése
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel

Elvárásaink:

  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeret
  • Magabiztosság, önállóság, kreativitás, jó kedv
  • Számítógép/Laptop, internet, headset
  • Call Centerben szerzett tapasztalat előny, DE nem feltétel
  • Magyar nyelv előny, DE nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő (6 vagy 8 órában)
  • Ingyenes képzések
  • Dinamikus, vidám csapat
  • Versenyképes jövedelem (alap+jutalék)

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi elérhetőségeken lehet:

Sali Csaba