Gergő Horváth

Nyíregyháza, Magyarország

Sürgősen keresünk olyan 25 év alatti munkatársakat:

-akik számára a jövedelem mellett fontos a fejlődés és a hosszú távú munkalehetőség

-aktív és változatos tevékenységet szeretnének végezni

-akik a munkaidejük mellett a munkájuk minőségéért is szeretnének profitálni

Végzendő feladatok:

-telefonos ügyfélszerzés, kapcsolattartás

-szórólapozás, kérdőívek kitöltése

-ügyféltalálkozók lebonyolítása

Elvárásaink:

-kitartó, lelkes, becsületes munkavégzés

-pontosság, precizitás

-terhelhetőség, kudarctűrő képesség

-empátia, motiváció

-kitűnő kapcsolatteremtési, kommunikációs készség

-közvetlenség, kedvesség, magabiztosság

Olyan fiatalok jelentkezését várjuk, akik nem riadnak vissza idegen emberektől való beszélgetéstől, találkozástól, hideghívásokból származó visszautasításoktól, és képesek lelkesedésüket állandó magas szinten tartani.

4 fő számára tudunk helyet biztosítani.

Jelentkezni fényképes önéletrajz melléklettel lehet.

Ez a munkaadó még nem töltött fel álláshirdetést